Зміни на порталі єЧерга

Унікалізація:

Від 29 березня на порталі системи єЧерга з’являться нові можливості для поліпшення прозорості та ефективності. Прес-служба Міністерства Відновлення повідомляє, що зміни стосуватимуться розділу “Завантаженість” і включатимуть наступне:

1. Додано можливість вказати номерний знак причепу вантажівки. Раніше система відображала лише номер тягача.
2. Введено новий розділ “На контролі в МАПП”, де будуть перелічені транспортні засоби, що пройшли контроль на пунктах пропуску завдяки реєстрації в системі єЧерга. Тепер також буде доступна інформація про час перебування цих транспортних засобів у пункті пропуску. Для всіх вантажівок у списку “На контролі в МАПП”, “Приготуватись до в’їзду” та “Черга очікування” будуть вказані дата та час бронювання місця в черзі, а також порядковий номер. Останній буде присвоюватись у момент бронювання місця в черзі.
3. Введено окремі позначки для машин, які здійснюють спеціальні, гуманітарні рейси або перевозять пошту. Номери таких машин будуть приховані з міркувань безпеки.

В Міністерстві зазначають, що дані про нумерацію та час реєстрації в чергу будуть відображатись тільки для вантажівок, які стали в чергу після впровадження оновлень у системі.